• 1 z 5
 

Spodní korpus 1 dvířkový 25 cm

 

Spodní korpus 1 dvířkový s tlumeným dovíráním. 

Dostupnost Zvolte variantu 2-3týdny 2-3týdny
Dekor korpusu
Dekor dveří a čílek
Otvírání dvířek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 818 Kč / ks 1 818 Kč / ks 1 818 Kč
   
Kód produktu 146/W95/W95/P 146/W95/W95/L Zvolte variantu
Značka Dřevo-dílna
Kategorie Dvířkové
Záruka 5 let
 

Spodní korpus 1 dvířkový s tlumeným dovíráním.  Korpus a dvířka vyrobeny z lamina EGGER. Hrany korpusu olepeny ABS hranou, PUR technologií. Hrany ABS a lepidlo Pur zaručují vysokou mechanickou a vlhku vzdornou odolnost. ABS hranami jsou olepeny všechny hrany korpusu vč. nepohledových. Tímto se naše korpusu odlišují od konkurenčních, které jsou olepovány pouze z předních pohledových hran. Zbylé nepohledové hrany jsou tím vystaveny vzdušné a okolní vlhkosti, čímž dochází k jejich bobtnání. Záda skříňky jsou vyrobena z HDF desky osazené do drážky a přišroubovány. Tímto je zajištěna tuhost a pravoúhlost korpusů.

Korpus skříňky je předvrtán řadou otvorů pro jednoduché výškové nastavení polic. Podpěrky polic HETTICH Sekura  mají oproti běžným válečkovým podpěrám, větší dosedací plochu, trn proti samovolnému vypadnutí a tím i větší nosnost. Dodává se vč dvou kusů polic. 

Závěsy dvířek HETTICH SENSYS patří k nejlepším závěsům firmy HETTICH, která patří mezi špičku na trhu s nábytkovým kováním. HETTICH SENSYS jsou osazeny integrovaným tlumeným dovíráním Silent System (SiSy). 

Rektifikační nožičky HETTICH Korrekt se vyznačují tuhostí konstrukce a nosností 450 kg. Velikostí nožiček ovlivňujete výšku pracovní plochy. Při výběru nožiček 10 cm je průměrná výška pracovní plochy 85 cm. U nožiček s adaptérem je následná průměrná výška 90 cm. Nožičky jdou výškově štelovat v rozmezí 89 - 125 mm. Nožičky s adaptérem se štelují v rozmezí 139 - 175 mm. Adaptér je součástí balení. 

Korpus je dodáván v demontu,ale montáž je díky našemu systému Target oproti jiným systémům jednoduší. Systémem Target je již osazen v dílcích korpusu a tím nemusíte pracně šroubovat a osazovat spojovací kování na dílce. Konstrukční spoje jsou kromě systému Target osazeny a z výroby zalepeny kolíky 8 mm. 

Nabízené dekory a cenové porovnání ZDE

 

Šířka (?) 25 cm
Výška (?) 72 cm
Hloubka (?) 54 cm
Hrany ABS
Olepení hran PUR
Nosnost nožiček 450 kg
Nosnost smontovaného korpusu 150 kg
Tlumení zásuvek Ano
Výška pracovní plochy s adaptérem (?) 90 cm
Výška pracovní plochy s nožičkami 10 cm 85 cm
Police 2 ks

1 Závěsy Sensys


2 Target


3 Nohy Korrekt


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.