Tip Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Kolíková lišta Wolfcraft 4650000

 

Kolíkovací sada pro vytváření kolíkových spojů, řad otvorů pro regály / skříně, otvory pro závěsy a kování při výrobě nábytku, ke kolíkovému spojování desek do 600 mm délky v jednom upnutí a tloušťce desky od 12 – 40 mm, s vyměnitelnýni vrtacími pouzdry v 5,6,8 a 10 mm, stolařský modul pro vrtání otvorů od 32 mm

 

 

Dostupnost 3-4 dny
Běžná cena 1 541 Kč
Ušetříte 118 Kč (–8 %)
1 423 Kč / ks
   
Kód produktu 0859
Značka Wolfcraft
Kategorie Kolíkovací sady
Záruka 2 roky
 

Kolíkovací sada pro vytváření kolíkových spojů, řad otvorů pro regály / skříně, otvory pro závěsy a kování při výrobě nábytku, ke kolíkovému spojování desek do 600 mm délky v jednom upnutí a tloušťce desky od 12 – 40 mm, s vyměnitelnýni vrtacími pouzdry v 5,6,8 a 10 mm, stolařský modul pro vrtání otvorů od 32 mm. S touto kolíkovací sadou můžete vrtat otvory pro kolíky, spojovací kování a řadu otvorů 5 mm na podpěrky polic.

K sadě je možné dodat jakýkoliv náhradní díl, který sada obsahuje.

Tuto kolíkovací sadu máme stále na dílně již několik let. Většinou již používáme kolíkovací stroje, ale v případě rychlého vrtání otvorů po ni vždy rádi sáhneme. Tímto můžeme tento produkt vřele doporučit. Dnes po cca 6 letech trochu prokluzuje utažení pouzdra, což nemá vliv na přesnost. Po tisících vyvrtaných dírách toto bereme jako malichernost vzhledem k pořizovací ceně a stovkám hodin který tento přípravek používáme. Tento utahovací segment je možné dodat jako náhradní díl.

Hmotnost 2 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.