Kuchyňské linky

Korpus a dvířka jsou vyrobeny z lamina EGGER. Hrany korpusu olepeny ABS hranou, PUR technologií. Hrany ABS a lepidlo Pur zaručují vysokou mechanickou a vlhku vzdornou odolnost. ABS hranami jsou olepeny všechny hrany korpusu vč. nepohledových. Tímto se naše korpusu odlišují od konkurenčních, které jsou olepovány pouze z předních pohledových hran. Zbylé nepohledové hrany jsou tím vystaveny vzdušné a okolní vlhkosti, čímž dochází k jejich bobtnání. Záda skříňky jsou vyrobena z HDF desky osazené do drážky a přišroubovány. Tímto je zajištěna tuhost a pravoúhlost korpusů.

Zásuvky HETTICH Arcitech patří k nejnovějším produktům firmy HETTICH, která patří mezi špičku na trhu s nábytkovým kováním. Zásuvky Arcitech jsou osazeny pojezdy Actro s nosností 40 kg a tlumeným dotahem Silent System (SiSy). K bílému korpusu standardně dodáváme zásuvky v bílé barvě, k ostatním odstínům korpusu ve stříbrné barvě. V případě zájmu je možné dodat odstíny dle vašeho přání. Další dostupné odstíny jsou Šampaň a Antracit.

Závěsy dvířek HETTICH SENSYS patří k nejlepším závěsům firmy HETTICH, která patří mezi špičku na trhu s nábytkovým kováním. HETTICH SENSYS jsou osazeny integrovaným tlumeným dovíráním Silent System (SiSy). 

Rektifikační nožičky HETTICH Korrekt se vyznačují tuhostí konstrukce a nosností 450 kg. Velikostí nožiček ovlivňujete výšku pracovní plochy. Při výběru nožiček 10 cm je průměrná výška pracovní plochy 85 cm. U nožiček s adaptérem je následná průměrná výška 90 cm. Nožičky jdou výškově štelovat v rozmezí 89 - 125 mm. Nožičky s adaptérem se štelují v rozmezí 139 - 175 mm. Adaptér je součástí balení. 

Korpus je dodáván v demontu,ale montáž je díky našemu systému Target oproti jiným systémům jednoduší. Systémem Target je již osazen v dílcích korpusu a tím nemusíte pracně šroubovat a osazovat spojovací kování na dílce. Konstrukční spoje jsou kromě systému Target osazeny a z výroby zalepeny kolíky 8 mm. 

Nabízené dekory a cenové porovnání ZDE

Přednosti a výhody našich korpusů:

- Kvalitní lamino EGGER s hustotou 12 kg/m2

- vysoká odolnost povrchu proti mechanickému poškození

- Všechny hrany korpusu olepeny ABS hranou s PUR lepidlem (vč. nepohledových a polic)

- Kvalitní kování HETTICH s doživotní zárukou

- Nový spojovací systém TARGET

- Možnost individuálních úprav dle vašich požadavků

- Poradenství, návrhy a 3D vizualizace pro sestavení, zaměření a objednání -  ZDE

 
1771
5547117715547

Stránka 1 z 1 - 37 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 37 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.