• 1 z 5
 

Spodní korpus Pro troubu 60 cm

 

Spodní korpus pro troubu se zásuvkou

Dostupnost Zvolte variantu 2-3týdny 2-3týdny
Dekor korpusu
Dekor dveří a čílek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 247 Kč / ks 2 460 Kč / ks od 2 247 Kč
   
Kód produktu 179/W95/W95 179/W95/1000L Zvolte variantu
Značka Dřevo-dílna
Kategorie Kuchyňské linky
Záruka 5 let
 

Spodní korpus pro troubu se zásuvkou. Zásuvka HETTICH Multitech. Korpus obsahuje záda jen za zásuvkou. Korpus je opatřen tepelným štítem pro troubu. Korpus a dvířka vyrobeny z lamina EGGER. Hrany korpusu olepeny ABS hranou, PUR technologií. Hrany ABS a lepidlo Pur zaručují vysokou mechanickou a vlhku vzdornou odolnost. ABS hranami jsou olepeny všechny hrany korpusu vč. nepohledových. Tímto se naše korpusu odlišují od konkurenčních, které jsou olepovány pouze z předních pohledových hran. Zbylé nepohledové hrany jsou tím vystaveny vzdušné a okolní vlhkosti, čímž dochází k jejich bobtnání. Záda skříňky jsou vyrobena z HDF desky osazené do drážky a přišroubovány. Tímto je zajištěna tuhost a pravoúhlost korpusů.

Zásuvky HETTICH Multitech

Systém zásuvek s jednoduchými boky MultiTech je ideální pro vstup do světa kovových zásuvek, jednoduchý, snadno zpracovatelný a solidní. Pět různých výšek a šest délek boků nabízí řadu možností ztvárnění a použití. Navíc je MultiTech nejen cenově přístupný, ale i jeho montáž je velmi jednoduchá.

  • Vysoká hospodárnost, rychlá a bezpečná montáž a vynikající poměr ceny a výkonu v hotovém nábytku.
  • Široký sortiment pro optimální využití úložného prostoru a odlišení.
  • Spolehlivý a certifikovaný podle německých kvalitativních standardů.

Rektifikační nožičky HETTICH Korrekt se vyznačují tuhostí konstrukce a nosností 450 kg. Velikostí nožiček ovlivňujete výšku pracovní plochy. Při výběru nožiček 10 cm je průměrná výška pracovní plochy 85 cm. U nožiček s adaptérem je následná průměrná výška 90 cm. Nožičky jdou výškově štelovat v rozmezí 89 - 125 mm. Nožičky s adaptérem se štelují v rozmezí 139 - 175 mm. Adaptér je součástí balení. 

Korpus je dodáván v demontu,ale montáž je díky našemu systému Target oproti jiným systémům jednoduší. Systémem Target je již osazen v dílcích korpusu a tím nemusíte pracně šroubovat a osazovat spojovací kování na dílce. Konstrukční spoje jsou kromě systému Target osazeny a z výroby zalepeny kolíky 8 mm. 

 Nabízené dekory a cenové porovnání ZDE

Šířka (?) 60 cm
Výška (?) 72 cm
Hloubka (?) 54 cm
Hrany ABS
Olepení hran PUR
Nosnost každé zásuvky 40 kg
Nosnost nožiček 450 kg
Nosnost smontovaného korpusu 150 kg
Tlumení zásuvky NE
Výška pracovní plochy s nožičkami 10 cm 85 cm
Výška pracovní plochy s adaptérem (?) 90 cm

2 Target


4 Nohy Korrekt


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.