Služby

Chystáte se na výrobu nábytku, nebo rekonstrukci interiéru? Využijte naše služby které vám tyto kroky usnadní.

  • 2D vizualizace návrhu – půdorys a pohledy na jednotlivé stěny
  • 3D vizualizace návrhu – perspektivní pohledy do prostoru
  • Výkresové dokumentace
  • Dodání kompletního materiálu pro výrobu nábytku
  • Polotovary z masivního dřeva
  • Možnost dodání nábytkových dílců dle zadání
  • Cenová kalkulace – sestavení rozpočtu

Při výrobě nábytku svépomocí či rekonstrukci interiéru nabízíme možnost vizualizací a 3D návrhu dle vašeho zadání či po společné konzultaci. Např. u kuchyňských linek dodáme konstrukční řešení, výkresovou dokumentaci, vizualizaci a osobní konzultaci. Výkresovou dokumentaci je možné zakoupit či dodat i na jednotlivé kusy nábytku které si chcete vyrobit či jen sestavit. Ceny za tyto služby jsou závislé na rozsahu dodaných dokumentů. Na základě nezávazné poptávky vyhotovíme cenovou nabídku.

Materiál na výrobu nábytku či samotné nábytkové dílce dodáváme na základě individuální poptávky či dle návrhu. Pokud se rozhodnete vyrobit si jakýkoliv kus nábytku či nábytkové sestavy, poskytneme vám možnost kompletní přípravy materiálu na míru. Nábytkové dílce je možno dodat ve formě samotných přířezů pro výrobu nábytku tak i již předvrtaných a jinak opracovaných dílců pro sestavení nábytku. Dílce a materiál dodáváme z lamino desek, překližek, MDF desek a jiných plošných materiálů. 

Dále dodáváme truhlářské řezivo v neopracovaném i opracovaném stavu. Potřebujete jen metr fošny, prkna, hranolu či kompletně opracovaný díl? zašlete nám vaše požadavky na základě kterých vám nařežeme, vyhoblujeme, vyfrézujeme či jinak opracujeme materiál v dřevinách jako je smrk, borovice, dub, buk, javor, jasan, olše, ořech, třešeň a jiné dostupné dřeviny. 

Na základě vaší poptávky a požadavků, vypracujeme cenovou nabídku na nabízené služby. 

Kontaktovat nás můžete telefonicky, mailem či osobně po předchozí domluvě.

KONTAKTY

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.